Ima li Zidane kometnar na ovo? Luka Jović ušao i opet pokazao klasu!

Novi gol u Bundesligi

Luka Jović je počeo da igra fantastično nakon što je napustio Real Madrid.

On se vratio u Frankfurt i u dresu Eintrachta je u prvom meču ušao s klupe i dao dva gola u 3:1 pobjedi nad Schalkeom, a nekoliko dana kasnije sličan scenarij.

Ušao je srpski napadač u 66. minuti, a u 75. postigao gol za 5:1 pobjedu Eintrachta na gostovanju u Bielefeldu.

Joviću savršeno odgovara Frankfurt, a pitanje je da li se sada Zinedine Zidane kaje što je napadaču davao minute na kapaljku i što ga se možda i prelako odrekao...