37

Komentari (37)

user1620593935
Jadno je sto Real ne moze regularno da osvoji titulu ni pored nikad gore Barcelone. Barci zadnjih 60 utakmica svirano samo 6 penala, a padavicarima iz Madrida 20. Barceloni nece suditi penal jedino ako nije 1000% cist. Jadno.
CAGE55
Ne navijam za Barcelonu pa mogu biti realan... Da li ovaj Real moze ikad ista osvojiti bez pomoci sudaca?
ubnt
Ja sam te napravio bez icije pomoci, ali bolje bi bilo da sam te izdrkao u wc solju.
CAGE55
Ti ako ne navijas za Barcelonu ja sam onda kraljica Kleopatra..
Drakula
Jel te stid komentarisat tako keru jedan i ja ne navijam za real ali gol cist im je ponisten radi kosarkaskog i p ickastog faula nad onim marokancem plus dobijala je sevilla nepostojece faulove u prvom poluvrenenu gdje mi se zgadio fudbal.
ubnt
Umro je Amir Cosic. Udario ga divlji vepar. Kasnije je krepao u toku utakmice. Inace, sudija placenik kriminalaca iz barcelone dok se nije povrijedio odradjivao posao za kriminalce. Ali, ima Boga. I Bog ne voli ove kriminalce iz katalonije, zbog sveg kriminala i potplacivanja sudija. Zna Bog. A vi zgadijo nadam se da cete pocrkati od muke. Igrate na Realovom yebodromu, nisam vam ja kriv.
user1676235346
Upravu si svaki sitni faul je sviro prekido tekmu nije dao nikakve ozbiljne napade penal na Krosu jos 28 golova je Var ponistio Realu ove godine za nepovjerovat danas Billbao ostecen na malom Williamsu 2 zuta zaredom zasto misle narod glup nevidi opet ce ih Billbao razbit
Madridska šuga opet pobjeđuje uz pomoć sudaca. Nikad ništa pošteno ne mogu osvojiti. Čist (pasivan) ofsajd kod gola. Danas se Liverpoolu za istu stvar poništio gol. Da je Sevilla dala gol, a njen igrac bio u offsajdu kao sto je bio Rudrriger odma bi bio ponisten 100000%. Nevjerovatno je da se Real gura svaku utakmicu
user1708040072
Nevjerovatno kolko se prati Real...
Ramo Legenda
Haj udari se cekicem po glavi da dodjes sebi od tolike pameti
De bolan kakav ofsajd o cemu ti Rudiger nije utico na igru nije nikom smeto niti je koga diro zato nije sviran Real je razbio sevillu jer ovi drugi se dosli branit zasluzeno
takav gol je Barci ponisten protiv Granade za pobjedu prije 2-3 mjeseca
Drakula
FudbalskiGenije
Čist penal nad Kroosom bio ali eto kolilo su ovi iz uefalone plakali sad im i ne sviraju.
Upravo tako! Sve manje se svira realu a sve vise im se bez razloga ponistavaju golovi. Izgleda su poceli opet placati sudije, skuzili da bez nji nema pobjeda
Kako im neki dan pokloniše penal u 94oj, još ponavljaju kad promaše lol
Eno xavi napravio grupu na viberu placipic.....e
Ragnar23
Pucaju čirevi. Grande Luka!!!
Cekam da onaj napise kako je real jos jednu utakmicu pobijedio uz pomoc sudija i kako je barcelona samo 5 penala imala za pobjedu ove sezone pa da mu kulturno mamicu opalim
Ramo, Barci ove sezone nije svirano barem 3-4 penala u 90 minuti za pobjedu. Uefadrid
Sad ce se kutnjaci upalit...
user1676560946
Opet pljackanje Vardrida, sudiju ne smiju ni da pozovu iz Var sobe hahah, Rudiger bio u ofsajdu automaski uticao na izbijanje glavom igraca Seville poslije kojeg lopta dolazi do Modrica na nogu, Sramota, treba ugasiti Ligu
Yebem ti klicu glupu
Pa hajvanu sevillin igrac izbio loptu pravo modricu u noge. Znas li ti uopste kako pravilo ofsajda ide. E moj bezmoznjaku
CAGE55
Rudiger bio u ofsajdu,al ni u jednom trenutku nije pokazao namjeru da ide na loptu,niti je u bilo kakvom smislu uticao na igru..Samo budala je ovo ofsajd i onima koji mrze Real..
Kakav ofsajd idiote Rudiger nije ni skočio išao od lopte hahaha . Ko danas sve prati fudbal to je za plakati
Slušaj brate ti i klicko nemate pojma o nogometu pa da vas malo naučin rudiger je bija u zaleđu ali se iz istog vraća prema obrani a loptu je Modriću vratija igrač seville prema tome zaleđa nema a luka je pokaza zašto je najbolji vezni igrač u povijesti nogometa.Bravo Luka Hala Madrid
NodzeRM
Ti i sudije i tvoja ciganija kad se docepate €vrica tad pobjedujete.. i Realu cist ponisten gol.
Drakula
Klicko2
Kad je teško i kada ne ide,sudija je uvijek uz tebe,penal vardrid!!!!
Dajte statistiku retardi uefalonski. Koliko ono barca ove sezone pobijedi utakmica u zadnjoj minuti penalom? 5-6 to je podosta bodova ha?