Majstorija Zapate za izjednačenje protiv Juventusa

Atalanta se vratila u meč

Endin Čaušević

Fudbaleri Juventusa trenutno igraju u gostima protiv Atalante meč 18. kola italijanske Serije A.

Juve je odlično počeo meč i već u drugoj minuti poveo sa 1:0 kada je svoju mrežu zatresao Djimsiti.

No, na sreću domaćih to ih nije previše potreslo jer su uspjeli da dođu do izjednačenja.

U 24. minuti Gomez je upisao asistenciju, a mrežu Stare dame zatresao je Duvan Zapata za 1:1 i ogromnu radost navijača Atalante. Nekadašnji napadač Napolija se odlično snašao na vrhu kaznenog prostora, te je sjajnim udarcem pogodio mrežu gostujućeg tima.