Užasan dan na Old Traffordu i šamar za Manchester United na startu nove sezone

Premiership, 1. kolo

H. Zilić

Odigrana su još dva duela prvog kola engleskog Premiershipa.

U mečevima koji su počeli u 15 sati vidjeli smo sedam pogodaka, ali i jedno iznenađenje.

Manchester United je katastrofalno otvorio novu sezonu.

Crveni đavoli su danas na Old Traffordu poraženi od Birghtona rezultatom 1:2.

Da će ovo biti težak dan za United dalo se naslutiti nakon prvog poluvremena gdje je Brighton imao prednost od 0:2.

Gross je u 30. minuti na asistenciju Welbecka pogodio za 0:1, a isti igrač u 39. minuti pogađa za 0:2.

United se u drugom poluvremenu pokušao vratiti u meč i to uspjevaju zahvaljujući igračima Brightona.

U 68. minuti Mac Allister postiže autogol i smanjuje prednost gostiju na 1:2.

Do kraja su domaćini pokušali doći barem do boda, ali Brighton je izdržao i osvojio velika tri boda na startu nove sezone.

I u drugom meču od 15 sati bilo je dosta uzbuđenja. Snage su odmjerili Leicester i Brentford, a konačan rezultat je glasio 2:2.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme

King_Kenny
...uvijek neugodni Brighton je odnio 3 boda...Ten Hag je zamalo preokrenuo utakmicu onom trostrukom izmjenom u 90.minuti,vidi se da je rijec o velikom strucnjaku i znalcu HAHAHAHAHAHA...unio je dasak svjezine u igru Manchestera svojim dolaskom,vidi se taj njegov potpis :D
7 9
retro
Zalosno i jadno al sta je tu je bez pojacanja nema napredka, zasluzen poraz al idemo dalje nadam se da ce se popraviti situacija