Majstorija Zahe na Old Traffordu, a zatim žestoko slavlje protiv bivšeg kluba

Galatasaray izjednačio protiv Manchester Uniteda

Esmer Oštraković

U toku je utakmica 2. kola Lige prvaka između Manchester Uniteda i Galatasaraya, a domaći tim stigao je do prednosti.

Ekipa Galatasaraya se pojačala ove sezone, a njihov domaćin baš i ne igra najbolje ove sezone.

Od prvog minuta domaći su nametnuli svoj tempo i samo je bilo pitanje trenutka kada će doći do vodstva.

Desilo se to u 17. minuti, a strijelac za vodstvo Manchester Uniteda bio je Hojlund.

Ipak, sama akcija nakon koje su domaći igrači došli do prednosti je zaista fantastična od početka pa do kraja.

Ukrali su loptu igrači Manchester Uniteda, a ona je onda došla do Casemira koji je bio na nekih tridesetak metara od svog gola.

Brazilac je zatim uputio pas preko cijelog terena za Rashforda koji je probio po desnoj strani i bukvalno u glavu pogodio Hojlunda koji pogađa za 1:0.

Gol Hojlunda možete pogledati OVDJE.

Ipak, samo šest minuta kasnije, ekipa iz Turske stigla je do poravnanja u Engleskoj. D

Dugu loptu Sancheza sjajno je primio Zaha, izborio se sa svojim protivnikom i na fenomenalan način matirao je Onanu.