Golobradi Mainoo napravio spektakl i u 97. minuti donio Manchester Unitedu sva tri boda!

Viđeno čak sedam golova

E. Oštraković

Fudbaleri Manchester Uniteda umalo su prokockali prednost od dva gola na gostovanju kod Wolverhamptona. Uspjeli su nekako gosti na ovom susretu ostvariti pobjedu, a konačan rezultat bio je 4:3.

Sjajno su igrači Manchester Uniteda otvorili ovu utakmicu i već nakon pet minuta igre imali su prednost od 1:0.

Hojlund je fino ostavio loptu za Rashforda koji postiže prelijep pogodak za vodstvo svoje ekipe.

Nakon što je asistirao kod prvog gola Hojlund je u 22. minuti uspio da se upiše u listu strijelaca.

Sve do 71. minute Manchester United imao je prednost od 2:0, a onda Sarabia sa bijele tačke smanjuje na 2:1.

Kratko je trajala sreća kod navijača Wolverhamptona jer je u 75. McTominay koji je u igru ušao samo dvije minute ranije postigao gol za 3:1.

Kilman je u 85. minuti smanjio na 3:2 i tako napravio pravu dramu na ovom susretu, ali utakmica je na kraju završena pobjedom gostiju.

Prava drama uslijedila je u sudijskoj nadoknadi, a sve zahvaljujući nevjerovatnoj gluposti Antonyja koji će sasvim sigurno biti na udaru navijača poslije ove utakmice.

Prodao je Antony bez ikakvog razloga loptu u 94. minuti i Manchester United je primio gol. Strijelac je bio Pedro Neto. Ni tu nije bio kraj uzbuđenjima.

Konačan rezultat od 4:3 postavio je golobradi Mainoo i to na spektakularan način u 97. minuti utakmice. Njegov gol pogledajte OVDJE.

Nakon pobjede na gostovanju kod Wolverhamptona ekipa Manchester Uniteda sada se nalazi na sedmom mjestu na tabeli sa 35 osvojenih bodova.

Peto mjesto koje vodi u Evropsku ligu bježi im osam bodova, baš kao i četvrto mjesto i nastup u Ligi prvaka.

Kada je riječ o borbi za titulu ona je nemoguća jer im prvoplasirani Liverpool bježi čak 16 bodova.

Sa druge strane Wolverhampton se nalazi na jedanaestom mjestu sa 29 osvojenih bodova.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme

Ade1
A ja sudije i g.v..a, penala nije vidilo, golman wolvesa loptu rukom dira 5 metara izvan kaznenog prostora, produzio 9 minuta neznam samo za sta ali igralo se 12 minuta!!!
1 0
King_Kenny
...inace,u ovoj utakmici je vazilo pravilo da ce se igrati dok Manchester ne pobijedi...