Kovačić s terena istrčao gotovo potpuno go, reakcija djevojke i ljudi pored terena obilazi svijet

Nevjerovatna scena

Hrvatski fudbaler Mateo Kovačić (28) privukao je veliku pažnju po završetku meča između Chelseaja i Manchester Uniteda na Old Traffordu. Veznjak Plavaca iz Londona s terena je istrčao gotovo potpuno go, a izraz lica djevojke i organizacionog odbora dovoljno govori o svemu.

Chelsea i Manchester United remizirali su (1:1) u derbiju 12. kola Premiershipa na Old Traffordu. Domaći su poveli u 87. minuti preko Jorginha s penala, a izjednačio je Casemiro golom u četvrtoj minuti nadoknade.

Veliku pažnju na kraju utakmice privukao je hrvatski fudbaler Mateo Kovačić. On je ostao bez opreme koju je poklonio navijačima i s terena je istrčao samo u donjem vešu.

Izlazak hrvatskog fudbalera iz igre bio je zanimljiv ljudima iz Chelseaja. Posebno se to odnosi na djevojku iz organizacionog odbora koja se zasmijala zbog svega.

Ni muške kolege nisu ostale imune. Njima je ovo sve bilo zanimljivo i ispratili su sve velikim osmijehom na licima.

Mateo Kovačić je u ovom meču šansu za igru dobio u 36. minuti umjesto Marca Cucurelle. Odigrao je jako dobar meč.

Podsjetimo, Kovačiću je ovo peta godina u ekipi Chelseaja. U klub je stigao 2018. godine iz Real Madrida na posudbu, a Plavci su potom otkupili njegov ugovor.

Sjajni veznjak je za tim sa Stamford Bridgea odigrao ukupno 195 utakmica i postigao je četiri pogotka.

U karijeri je ovaj 28-godišnji vezni fudbaler pored Chelseaja i Real Madrida igrao još za Inter i Dinamo Zagreb.

Kovačić je godinama i standardni reprezentativac Hrvatske. Za Vatrene je nastupio 83 puta uz tri postignuta pogotka.

Zaprati Chelsea, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: