Mayoral odlično iskoristio odsustvo Džeke: Maestralan pogodak Španca za 0:2

Već zabio dva gola

E. Čaušević

Fudbaleri Rome igraju trenutno na gostovanju kod Crotonea meč 16. kola Serije A.

Današnji meč propušta bh. napadač Edin Džeko koji je na jučerašnjem treningu zadobio lakšu povredu, te nije otputovao s ekipom za Crotone.

Njega je u vrhu napada zamijenio Borja Mayoral koji je sjajno iskoristio ukazanu priliku.

Naime, nakon prvog poluvremena Roma vodi sa 3:0, a dva gola zabio je upravo španski napadač.

Mayoral je mrežu Crotonea zatresao već u osmoj minuti za 1:0, a 20 minuta kasnije je udvostručio prednost svog kluba fantastičnim pogotkom.

Na 3:0 povisio je Mkhitaryan u 35. minuti sa bijele tačke.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: