Medunjanin strijelac u pobjedi Philadelphije Union

MLS liga

Sada već bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Haris Medunjanin postigao je danas gol za Philadelphiju Union.

Philadelphia Union je u okviru MLS lige slavila na gostujućem terenu protiv Montreal Impacta sa 2:0, a drugi gol na meču bio je djelo našeg fudbalera, kojem je to ujedno bio prvijenac u novoj sezoni.

Gostima je vodstvo najprije u 43. minuti donio Burke, a prednost od 1:0 je bila na snazi sve do 88. minute, kada je Medunjanin lijepim udarcem matirao golmana Montreala i postavio konačan rezultat.

U dosad deset odigranih utakmica Philadelphia Union je ostvarila tri pobjede, dva remija i pet poraza.