Ozila je baš krenulo sa golovima u Fenerbahčeu
Foto - Screenshot

Novi pogodak sjajnog veznjaka

Fenerbahče je u 6. kolu turske Super lige na svom terenu savladao Giresunspor rezultatom 2:1.

Domaći tim poveo je već nakon dvije minute igre. Mrežu gostiju zatresao je Kadioglu za 1:0.

Gosti su imali svoje šanse u ovom meču, a u 40. minuti propuštaju veliku šansu za izjednačenje. Balde nije uspio zabiti sa 11 metara i na odmor se otišlo vodstvom domaćeg tima od 1:0.

Fenerbahče je prednost uduplao u 64. minuti. Mesut Ozil je postigao pogodak za 2:0 i to mu je treći gol ove sezone, drugi u prvenstvu.

Giresunspor je do kraja uspio da postigne gol. U 85. minuti Doukara je zabio za konačnih 2:1.