Krici su se čuli i van stadiona: U Bosancima omiljenom slovačkom gradu teško stradao čuveni golman!
Milan Borjan doživio je tešku povredu danas.

Slovan je pobijedio, ali...

E. Ganibegović

Danas se na utakmici slovačkog prvenstva povrijedio čuveni golman Crvene zvezde, Milan Borjan. Sitaucija naizgled nikako nije dobra.

U okviru 19. kola slovačke Nike lige, Slovan iz Bratislave je kao gost slavio protiv Žiline. Rezultat je bio 0:4.

Barseghyan je doveo goste u vodstvo u 9. minuti, da bi Weiss duplirao vodstvo u 36.

Strelecu je poništen gol u 68. minuti zbog ofsajda, da bi Kankava i rezervista Rodrigues do kraja meča postigli još dva pogotka.

Milan Borjan i teška povreda

Prava drama se odigrala na otvaranju drugog dijela. Tešku povredu doživio je kanadski golman srpskog porijekla, Milan Borjan.

U 51. minuti pao je i udario o travnjak. Uz glasne krike je iznesen s terena.

Kako je to izgledalo možete i sami pogledati klikom OVDJE.

Prekid je trajao gotovo deset minuta. Na kraju je Borjana zamijenio Trnovsky.

Potražite više informacija na temu Fortuna liga:

Zaista nije poznato u ovom momentu šta je s Borjanom. Prve prognoze nisu dobre i Kanađanin bi mogao na nešto dužu pauzu.

Za razliku od Bosanaca i Hercegovaca koji Žilinu pamte po pobjedi 1:2 protiv Slovačke i trasiranju puta na prvo Svjetsko prvenstvo, Milan Borjan ovaj grad neće pamtiti po lijepom.