Milošević i Hadžiahmetović upisali majstorske asistencije, Kagawa zabio za pobjedu u nadoknadi

Bešiktaš je savladao Konyaspor sa 3:2 u susretu 25. kola turskog prvenstva.

Odličan meč viđen je u duelu ova dva tima, a na kraju je istanbulski tim slavio pobjedu i došao je do tri boda.

Bešiktaš je poveo u 14. minuti. Adem Ljajić je pogodio za 1:0, no radost domaćih navijača trajala je samo pet minuta. Deni Milošević je proigrao Sahinera koji pogađa za 1:1.

Domaći tim je do novog vodstva došao u 33. minuti. Burak Yilmaz je prekrasno pogodio za 2:1 iz slobodnog udarca, a ovaj rezultat se zadržao na semaforu do 76. minute.

Tada je na scenu stupio Amir Hadžiahmetović. Fantastično je asistirao za Fofanu koji pogađa za 2:2.

Konyaspor je bez boda ostao u nadoknadi. Pogriješila je odbrana, a Shinji Kagawa je u nadoknadi pogodio za konačnih 3:2.