Mladost iznenadila Sarajevo, remi u Bijeljini

Omladinska PL za kadete

S. Mlaćo

Kadeti FK Mladost savladali su danas na svom terenu FK Sarajevo sa 2:0.

Kadeti FK Mladost savladali su danas na svom terenu FK Sarajevo sa 2:0. Nakon prvog poluvremena mreže se nisu tresle, a domaće u prednost dovodi u 70. minuti Muflizović.

Konačnih 2:0 u sudijskoj nadoknadi postavlja Semić.

Radnik i Tuzla City su podijelili bodove (1:1). Domaći su poveli pogotkom Erića, a konačnih 1:1 postavio je Ahmetović u 64. minuti.

Potražite više informacija na temu Premijer omladinska liga BiH U-17:

Željezničar je jučer savladao Čelik 4:1, dok je istim rezultatom Zrinjski u Gabeli nadigrao GOŠK.

Široki Brijeg je pogotkom Šetke bio bolji od Krupe.