Mladost u Brijesnici bolja od Gornjeg Rahića
Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, te je Mladost ostvarila jako važnu pobjedu protiv kvalitetnog protivnika.

Kantonalna liga TK

E. Oštraković

Nogometaši Mladosti iz Brijesnice jučer su na Čarbini sa 2:1 ostvarili pobjedu protiv ekipe Gornjeg Rahića.

Očekivala se tvrda utakmica, a upravo je stanje na terenu takvo i bilo. Pobjedu je na kraju ostvarila domaća ekipa.

Iako je domaća ekipa došla do vodstva od 2:0 nakon samo dvadeset minuta igre, golovima Sulejmana Klokića u 14. i 19. minuti, gosti se nisu predavali.

Gornji Rahić je u 28. minuti preko Kešinovića smanjio na 2:1, te je imao apsolutnu terensku inicijativu, ali nisu uspjeli postići gol.