Nije mogao da se smiri: Nandez je bio odlučan da se obračuna sa sudijom
Foto - Screenshot

Isključen na meču Cagliari - Beneventno

Benevento je kao gost u 16. kolu italijanske Serije A savladao Cagliari rezultatom 2:1.

Domaći tim je poveo u 20. minuti pogotkom Joaa Pedra, ali je u finišu prvog dijela gostujući tim u samo tri minute postigao dva gola i na kraju je došao do pobjede.

Cagliari je u 85. minuti ostao sa igračem manje. Isklkučen je Nahitan Nandez i to na zaista bizaran način.

On je prvo zajedno sa protivničkim igračem Caprarijem dobio žute kartone. Caprari je dobio žuti i otišao je od sudije, ali je Nandez nastavio da priča.

To ga je koštalo. Odmah je dobio crveni karton, a od sudijskog izvještaja će zavisiti kakva će kazna da bude..

Interesantno je da je Nandez i nakon što je isključen pokušao da dođe do sudije i da se obračuna sa njim, a u tome su ga spriječili saigrači.