Naklonite se fudbalskom čarobnjaku: Četiri gola Mbappea i uništavanje Lyona za 13 minuta
Čudo od fudbalera zasjalo (Foto: EPA)

Nevjerovatna noć napadača PSG-a

PSG je u derbiju 9. kola Ligue 1 deklasirao Lyon sa 5:0, a ova noć je pripala čudesnom Kylianu Mbappeu koji je postigao četiri gola za 13 minuta i iznudio je penal.

Prvo poluvrijeme je donijelo samo jedan gol, ali i dva crvena kartona. Mbappe je iznudio penal u devetoj minuti, a Neymar je pogodio za 1:0.

Potom je PSG ostao bez Kimpembea u 32. minuti, ali je Tousart je uzvratio drugim žutim kartonom u nadoknadi kod Lyona i oba tima su ostala sa po 10 igrača.

Nastavak je pripao Kylianu Mbappeu koji je potpuno uništio Lyon u periodu od 61. do 74. minute meča.

Mlada zvijezda PSG-a je u ovom periodu postigla četiri gola i potpuno je demolirao protivnike za konačan rezultat meča.