Nani podsjetio na najbolje dane: Protvinici padali na stražnjice pred Portugalcem!

Sjajan prodor i gol

Sporting igra utakmicu 5. kola grupne faze Lige Evrope protiv Qarabaga u Bakuu, a prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 1:3 u korist Portugalaca.

Poveo je Sporting golom Dosta u 5. minuti sa bijele tačke, ali je Zoubir u 14. poravnao na 1:1. Ipak, Fernandes šest minuta kasnije pogađa za novo vodstvo Sportinga.

Gosti su stigli i do trećeg gola u 33. minuti. Strijelac je bio nekadašnji fudbaler Manchester Uniteda, Nani.

Iskusni Portugalac je sjajno prošao, "nanizao" nekoliko protivničkih fudbalera i pogodio za 1:3. Kako je izgledao Nanijev prodor možete pogledati u video prilogu: