Džaba sve zvijezde, nešto ne štima: Nije ni krenulo, a PSG vadi loptu iz mreže

Kolo Muani pogodio

Eldar Ganibegović

U 21 sat počela je utakmica Nantesa i PSG-a u 25. kolu Ligue 1.

Već od 4. minuti domaći tim vodi s 1:0, a gol je postigao Kolo Muani na asistenciju Simona.

Njegov gol pogledajte klikom OVDJE.

Golu je prethodila sjajna šansa koju je propustio Bernat na drugoj strani, a kazna je stigla doslovno odmah.

PSG je u utakmicu krenuo praktično u najjačem sastavu, u napadu su Mbappe, Neymar i Messi, Verratti komanduje veznim redom, a stoperski par čine Kimpembe i Marquinhos, no džaba sve zvijezde kad nešto očito ne štima.

Potražite više informacija na temu Ligue 1:

Istina, PSG je vodeći u ligi s 59 bodova, ali na većini utakmica jako se muči. Vidjet ćemo šta će biti večeras na De la Beaujoireu.

U međuvremenu, nakon objave ovog teksta, Nantes stiže i do drugog pogotka. U 16. minuti je strijelac bio Merlin.