Pobjeda spasa za Gattusa protiv Juventusa i korak unazad za Pirla i Staru damu
Foto - EPA

Napoli slavio sa 1:0

Napoli je u derbiju 22. kola italijanske Serije A savladao Juventus rezultatom 1:0.

Ovaj meč je bio posljednja šasna Gennaru Gattusu da zadrži posao, a na kraju je uspio da savlada svog velikog prijatelja Andreu Pirla na klupi Stare dame.

Prvih pola sata meča nije donijelo apsolutno ništa, a zatim u 31. minuti Napoli dolazi do gola. Dosuđen je penal kojeg je skrivio Giorgio Chiellini, a Lorenzo Insigne pogađa za 1:0.

Ovim rezultatom se odlazi na odmor, a Juventus je u nastavku na sve načine tražio put prema golu Napolija.

Imali su Bianocerni nekoliko dobrih šansi. Ronaldo, Chiesa, Morata su pokušavali, ali nije bilo preciznosti.

Ostalo je do kraja 1:0 i Gattuso je uspio da spasi posao, dok je Pirlo sa Starom damom napravio korak unazad u borbi za titulu prvaka.

Seria A, 22. kolo:

Napoli - Juventus 1:0

Zaprati Juventus, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Juventus Moje Teme

AmarSahi
Ma svakako da dobije otkaz, ovo im nije fudbal, bunker cijelu utakmicu, golman im igrač utakmice....