Čeka se zvanična potvrda

Nedim Mekić u Željezničaru?

13

Komentari (13)

VolimSarajevoKlubMoj
Mislim da je ovo kompletan igrac i da je Zeljeznicaru pun pogodak ovo. Volio bih da ga mi dovedemo ali sada je kasno. Takodjer mislim da ce za 1-2 god se on prodati za par stotina hiljada mozda cak i milion nekom klubu u inostranstvu.
tbra
Najjaci su mi ovi pitari. Sta vas boli ***** za Zeljom, ko dolazi i sta se desava u klubu kompleksasi?
zizu82
Pa bolan zar ti nije dovoljno što ti Radnik duguje nego sad hoćeš da imaš još jednog dužnika...Bolje ti je da odeš u Vis Sim Bau
Ajax11
Cime ce ga platiti??? Pitam za druga
Neddim1
Nece sigurno vijetnamskim parama. Drolje ofucane
user1599677620
Iskamcit ce malo od Lendricevog transfera,da se skrpe koliko toliko..usput nema zabrane za Zelju zbog dugova kao za druge sto je bilo?? Aaaa cutimo
mosaljozemosaplavo
Lako je tudjem k koprive mlatit, da vam nema Vijetnamca ne bi ni postojali bili bi u rangu KK Bosna
EmirTM87
Kad nas neko tuzi mozda bude zabrane, do tad suti i bavi se svojim klubom, idi jedi rizu sa zutima ili sta god..
user1603307845
Starasan igrac bolji od damira sadikovica najbolji igrač radnika 3 godine
Brazuka
Jel to futbol osime? Sram te bilo ovo pojačanje? Za termin jel. odlazi iz želje amare ti si zlo
ArminArmindelaa234
Za Želju pravi igrac koji voli klub i nema sumnje da ce ostavljati srce na terenu
amer_sa90
Hahahahha voli klub hahahhahaha joj zar jos ima ovakvih ubleha
MaloPaznje
Ne vadi crijevo od shishe iz usta hahah
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.