Postigao gol glavom

A. Čaušević

Među igračima koji se nisu baš proslavili na Grbavici, a od njih se dosta očekivalo se definitivno nalazi Adi Mehremić.

Mehremić od ove sezone nastupa u Poljskoj nakon što je potpisao za Wislu iz Krakowa poslije avantura u Ukrajini i Portugalu.

Ovaj 28-godišnji defanzivac se nakon nekoliko propuštenih mečeva vratio u tim Wisle u gostujućoj utakmici protiv Warte.

Mehremić je u 10. minuti poslije odličnog skoka zabio glavom za vodstvo svog tima, ali na kraju meča se nije radovao.

Potražite više informacija na temu Ekstraklasa:

Warta je u 47. i 59. minuti golovima Grzesika i Kuzminskog stigla do preokreta te pobjede rezultatom 2:1