Da li je upućen ovaj novinar da je Turkes nas igrač i da je prvi strijelac lige??? Sramota. Ni rečenice za njega
Kiss
Drago mi je da je Stevanovića opet krenulo,ja sam za da se vrati u reprezentaciju treba nam ovakav igrač,već kad je opet u formi
Sanska_Prangija
Do kraja meča po jedan gol na obje strane. U 70. minuti Da Silva Chagas je zabio za 5:1, da bi u 78. minuti svojim drugim golom na meču Turkes smanjio na 5:2. Konačan rezultat nevjerovatnog meča, posebice u drugom poluvremenu u 88. minuti postavio je Teixeira. Tražimo grešku..
Koju poziciju Stevanovic igra da li on moze zmjeniti Pjanica protiv Finske i Italije u kvalifikacijama za EP.