Nevjerovatan rezime utakmice Mladosti: Kraj u Čečeniji, živa glava je izvučena!

Šta se dešavalo na utakmici?

E. Oštraković

Mladost iz Kikača je danas gostovala kod Trešnjevke u Maoči, te su poraženi sa 2:1.

Iz gostujućeg tabora bili su jako nezadovoljni suđenjem, a to najbolje otkriva način na koji su na svom Facebook profilu pisali nakon utakmice.

"KRAJJJJ U ČEČENIJI !! 💥

trešnjevka maoča & sudije & sakupljači lopti - MLADOST KIKAČI (1:1) 2:1

Strijelci: MUJKANOVIĆ Semir

Živa glava je izvučena, dva crvena kartona, pljuvanje miralema kurtalića gdje dobija samo žuti karton.
Policija dolazi tek na poluvremenu kad nismo htjeli izać iz svlačionice. Ljudi u markerima zagrliše glavnog sudiju i na brifing u svlačionicu. Sudjenje 90-10 za domaćina, s tim da moramo skinut kapu da je svirao za naš tim penal u 3 minuti kada je Adrović sam izašao na golmana, gdje ga domaći igrač skida s nogu. Od tog momenta svaki kontakt je faul,, 10 minuta posluje toga penal za domaćina gdje se igrač samo svalio preko našeg igrača..