Nevjerovatna utakmica Triglava i Olimpije u kojoj je viđeno čak 10 golova

Gosti na kraju slavili

Triglav i Olimpija Ljubljana danas su odigrali fantastičan meč 31. kola slovenskog šampionata.

Na kraju je pobjedu odnijela gostujuća ekipa koja je slavila sa 7:3.

Olimpija je prvo povela 2:0, da bi domaći sastav poravnao na 2:2. Kasnije gosti dolaze do 2:3, ali domaći brzo vraćaju stvari na početak.

Tako je bilo do 55. minute, a onda slijedi pravi vatromet golova u mreži domaćina. Od 60. do 79. minute Olimpija je postigla čak četiri gola i na kraju slavila sa 7:3.

Za goste je čak tri gola dao Vukušić, a dva Savić, dok su po jednom pogađali Cekici i Bezjak.

Bh. fudbaleri Luka Menalo i Tomislav Tomić igrali su na ovom susretu prvu postavu. Menalo je izašao u 74. minuti, a Tomić odigrao susret do kraja.

Olimpija je još uvijek lider jer ima četiri boda više od Celja i sedam od Maribora s tim da od Maribora ima i meč više.