
Izvukao se sa žutim kartonom
Sramota! Neymar je prvo odgurnuo protivnika, a narednim potezom je zgrozio svijet sporta!
Sramotno ponašanje Neymara u prvom startu za Al Hilal. Da kojim slučajem igra u Evropi nema sumnje da bi zbog svog patetičnog poteza bi isključen.
Al Hilal se nije proslavio na startu nove sezone azijske Lige prvaka pošto je na domaćem terenu odigrao samo 1:1 protiv Navbahor Namangana, a domaćin se poraza spasio tek u 100. minuti.
Prva zvijezda ekipe, Neymar, iza sebe ima meč za zaborav te niti u jednom trenutku nije pokazao da će biti pojačanje za Al Hilal.
Od početka je djelovao nezainteresovano, uglavnom se šetkao po terenu bez bilo kakvih defanzivnih zadataka, dok je u fazi napada bio očajan.
[twitter]https://twitter.com/TrollFootball/status/1703857979806654507[/twitter]
Nakon sat vremena igre napravio je potez koji je bio vrhunac nemoći i jasno je da će se suočiti sa ozbiljnim kritikama.
Oglasi
Prilikom jednog prekida Neymar je prvo odgurnuo igrača Abrorbeka Ismoilova, a dok je Uzbekistanac ležao na podu Brazilac ga je napucao loptom.
Takav potez definitivno zaslužuje crveni karton, ali je sudija iz UAE-a progledao kroz prste Brazilcu te mu pokazao samo žuti karton.

Brojne prijateljice noći čekaju svoj red: Neymaru trudna djevojka dozvolila prevaru uz tri uslova
Jasno je da Neymar nije otišao pod tup samo zbog svog imena, međutim da je u Evropi nema sumnje da bi bio isključen već bi se suočavao i sa žestokom kaznom.
Da dođe u Saudijsku Arabiju Neymar je dobio od čelnika Al Hilala sve što je dobio. Privatni avion, vilu sa 25 soba, nekoliko vozača dostupnih 24/7, te brojna luksuzna vozila kao i godišnju platu od oko 100 miliona eura.

Neymar je sinoć shvatio ko su Balkanci: Niko mu dosad nije uradio ništa slično kao Mitrović!
Međutim, ako ne promijeni svoje ponašanje i zalaganje na terenu Saudijci bi ga se vrlo lako mogli odreći što bi bio jako težak udarac po njegovu karijeru.
Brazilac polako, ali sigurno ulazi u jesen karijere te sigurno u niti jednom drugom klubu neće dobiti uslove kao u Al Hilalu te će ubuduće morati paziti šta radi.
Promo

Novi online proizvod
Zaštitite se od nezgode uz ASA CENTRAL Smart protect

Mozzart promo kvote
Mozzart nudi najveće kvote na svijetu na Lille i Middlesbrough
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.