Nihad Mujakić debitovao za Kortrijk u čudnoj utakmici

Poraz u debiju

Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine Nihad Mujakić odigrao je večeras svoj prvi meč za belgijski Kortrijk.

Nekadašnji fudbaler Sarajeva je odigrao 90 minuta u porazu svog tima na domaćem terenu od Mechelena rezultatom 2:3.

Golom Stojanovića u 38. minuti meča Kortrijk je poveo, a početkom drugog poluvremena zabijaju i drugi gol koji nakon pregleda VAR snimka sudija poništava.

Zatim je uslijedilo devet minuta za zaborav domaćeg tima. Primili su tri gola od 53. do 62. minute i gosti su preokrenuli rezultat u svoju korist.

Sve što je domaći tim uspio napraviti do kraja je gol za 2:3 Mboya sa penala u 81. minuti, ali pobjega na kraju ide gostima.

Mujakić je kod prvog i drugog gola imao nešto slabije reakcije koje su na kraju i koštale njegov tim.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Jupiler liga, 8. kolo:

Kortrijk - Mechelen 2:3

nightcry
neče ga on više zaigrati, ja mislim da se u klubu snebivaju šta su doveli ...
5 6
zokora
Nije cudna.kad vec pisete da je debitovao,potrudite se napisat tacno i da je direktan krivac za prva dva gola. Sportski pozdrav iz Sarajeva