NK Bratstvo u generalci ostvario pobjedu protiv FK Budućnost Banovići
Bratstvo će u 16. kolu Prve lige FBiH, naredne subote na domaćem terenu dočekati uvijek nezgodnu ekipu TOŠK-a.

Minimalna pobjeda Gračanlija

Esmer Oštraković

Nogometaši Bratstva danas su u generalci pred nastavak prvenstva na domaćem terenu savladali ekipu Budućnosti iz Banovića, rezultatom 1:0.

Izabranici Nikole Nikića uspjeli su upisati pobjedu u posljednjoj provjeri pred utakmicu 16. kola u Prvoj ligi FBiH.

Gračanlije su odigrale jako dobru utakmicu, u kojoj su diktirali tempo. U prvom poluvremenu viđeno je nekoliko šansi ali niti jedna ekipa nije uspjela da postigne pogodak.

Drugo poluvrijeme pripalo je ekipi Bratstva, a pobjednički pogodak postignut je deset minuta prije kraja. Na kraju šef struke Gračanlija, Nikola Nikić, više može biti zadovoljan igrom svoje ekipe, nego rezultatom, jer je propušteno nekoliko dobrih šansi.