Šou na Pecari: Gigović poslušao pomoćnika i ponovio penal - Je li Fejzićeva kopačka dirala liniju?

Tri pogotka smo vidjeli u prvom poluvremenu

S. Mlaćo

U toku je posljednji meč osmine finala Kupa naše zemlje. Široki Brijeg vodi protiv Tuzla Cityja 2:1, a prvi dio je obilježio ponovljeni penal za domaće.

Na Pecari igraju Široki Brijeg i Tuzla City, a domaći vode 2:1.

Poveli su domaći golom Radića, izjednačio je sa 11 metara Hadžić, a zatim je pred kraj prvog poluvremena sudija Gigović ponovo pokazao na bijelu tačku.

Fejzić je srušio Bagarića, gosti su protestovali, ali uzalud. Gigović nije promijenio svoju odluku.

Vukoja je uzeo loptu, golman Fejzić mu brani, no sudija Gigović se ogllasio i na sugestiju pomoćnika ponovio penal.

Opis nije dostupan.

Ponovio je jedanesterac smatrajući da se Fejzić pomjerao, odnosno da njegova noga nije bila na liniji te da nije ispoštovao pravilo.

Protestovali su Tuzlaci, no Vukoja je iz drugog pokušaja bio siguran i to je 2:1, a na fotografiji pogledajte situaciju i procijeniti sami da li je Gigović sa pomoćnikom bio u pravu?

Potražite više informacija na temu Kup BiH:

Sigurno da nas očekuje veoma zanimljivo drugo poluvrijeme u kojem se može očekivati još golova.

Tako ćemo saznati i posljednjeg putnika u četvrtinu finala Kupa naše zemlje.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: