NK Stupčanica se prošetao Doglodima: Hat-trick Fijada Mehanovića!

Gosti stigli do prve pobjede sjajnom igrom

S. Mlaćo, foto: T. Hebib

Stupčanica iz Olova sjajno je startala u novu sezonu Druge lige Centar. Naime, gosti iz Olova su danas u Doglodima savladali NK SAŠK Napredak 4:0.

Gosti u vodstvo dolaze pogotkom Fijada Mehanovića u 33. minuti, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Početkom drugog dijela, tačnije u 51. minuti isti igrač povisuje na 0:2. Domaći su nisu predavali, pa četiri minute kasnije sudija Adnan Merdanović pokazuje na bijelu tačku, ali nije bio precizan Adi Fočić.

Gosti su taj promašaj kaznili već u 62. minuti kada Munib Karahmetović matira Ajdina Dinara.

Konačnih 4:0 hat-trickom postavlja u 74.minuti sjajni Fijad Mehanović.