S. Mlaćo
NK TOŠK je ponovo razočarao svoje navijače.

Naime, tim iz Tešnja je ugostio NK Jedinstvo i samo remizirao (0:0).

Nismo vidjeli pune dobre igre po lošem terenu, pa su gosti zadovoljniji.

U prvom dijelu vidjeli smo dva crvena kartona, prvo za gostujućeg prvotimca Kadrića, a zatim za golmana TOŠK-a Selimovića.

Na klupi gostiju debitovao je Elvedin Beganović i može biti zadovoljan.

Na drugoj strani TOŠK je tek na osmom mjestu. Jedinstvo je posljednjeplasirano, te je jasno da će u narednom kolu protiv Rudar iz Kaknja Bišćani jurišati na tri boda.

Goražde je ugostilo Simm Bau, a završilo je 1:1.

Sve zanimljivo vidjeli smo u drugom poluvremenu.

Domaći su poveli pogotkom Harisa Konjalića u 72. minuti, no pet minuta kasnije Stefan Vasiljević je pogodio za 1:1.

Gosti su na petom mjestu dok je Goražde tek na 11.