Veziri sa Pirote startali pobjedom protiv Radnika

Kompletirano prvo kolo Prve lige FBiH

S. Mlaćo
Danas je kompletirano prvo kolo Prve lige FBiH.

Stupčanica je upisala historijsku pobjedu protiv FK Mladost Doboj Kakanj.

Bilo je 3:0. Hadžić je zatresao vlastitu mrežu, da bi početkom drugog dijela pogodio Karahmetović, a pred sami kraj i Mehanović.

Zanimljiv meč odigrali su na Piroti Travnik i Radnik iz Hadžića.

Gosti su poveli golom iz slobodnog udarca Haarbaša, a brzo je uzvratio Obradović.

Na pauzu se otišlo pri 1:1.

U  nastavku prijeti Travnik preko Zeca, Brljaka i Jusufbašića, da bi ipak u 79. minuti rezervista Džinović uspio zatresti mrežu rivala.

Veziri su tako sezonu otvorili na najbolji mogući način.

Zanimljiv meč vidjeli smo i u Tešnju gdje je TOŠK ugostio Goražde (1:1).

Goražde je povelo golom Islamagića, u nastavku se TOŠK vraća pogotkom Šarića na asistenciju Lelića, no više pogodaka nije bilo.