Radnik nosi bod iz Tešnja!

Gosti do boda i gola u posljednjoj minuti

S. Mlaćo

TOŠK je danas na svom bodu došao samo do boda protiv Radnika iz Hadžića (1:1). Domaći su imali prednost do posljednje minute, a onda su ih gosti šokirali i kući idu s pjesmom.

Igrao se 13. minuti kada je Dizdarević sa 11 metara matirao Mudželeta.

Do kraja prvog poluvremena bez uzbuđenja. U drugom dijelu ofanzivna igra gostiju koji su u par navrata zaprijetili i pokazali da nisu došli da se brane.

Isplatilo im se to u sudijskoj nadoknadi kada Kovačević pogađa i donosi svom timu bod. Na kraju veliko slavlje gostiju, a kod domaćih potpuna nevjerica.