Čatić i Bešagić za podjelu bodova na Piroti, Vidović sam srušio Jedinstvo

Prva liga FBiH

S. Mlaćo

Kvalitetan meč odigrali su na Piroti Travnik i Igman. Završilo je 1:1.

Gosti su poveli već u 30. sekundi kada Armin Bešagić lijepo pogađa za vodstvo gostiju.

Igman je bio bolji rival, ali kako je utakmica odmicala budili su se i Veziri. Vratilo im se to kada je Berin Čatić u 40. minuti maestralno iz slobodnjaka pogodio za poravnanje.

U nastavku bez golova i ostalo je 1:1.

U Gradačcu je Zvijezda stigla do prve pobjede u drugom dijelu sezone protiv Jedinstva kojem je ovo bio drugi poraz.

Zvijezda je danas slavila sa 3:0, a hat-trick je upisao sjajni Antonio Vidović.

Prvi sa 11 metara, a drugi nakon gužve u šesnaestercu gostiju u 50. minuti.

Gosti su ostali sa desetoricom, isključen je Čizmić, a u 70. minuti novi penal. Vidović je ponovo preuzeo odgovornost, golman gostiju bio na lopti, no bilo je to 3:0.

Ostalo je 3:0.