NK Vis Simm Bau u derbiju pobijedio NK Stupčanica

Derbi Druge lige Centar

Pravi derbi Druge lige Centar odigrali su u Olovu Stupčanica i Vis Sim Bau. Slavili su gosti sa 2:1.

Povela je Stupčanica u 30. minuti golom Karahmetovića nakon sjajnog udarca. Imala je Stupčanica još nekoliko prilika ali se na odmor otišlo sa minimalnom prednosti domaćih.

U nastavku gosti bacaju sve karte u napad. Urodili su napadi plodom te gosti poravnjavaju na 1-1, strijelac je bio Čakar sa penala.

Gosti nastavljaju sa napadima iako su poravnali. Nakon nekoliko prilika sa obje strane, za potpuni preokret je pogodio Suljić u 72. minuti.

Potražite više informacija na temu Druga liga Federacije BiH - Centar:

Bilo je prilika sa obje strane, ali je ostalo 2-1 za goste.

Izuzetno nervozna utakmica je donijela nekoliko oštrijih startova ali je sve proteklo na kraju u duhu fair playa.