Remi u Orašju, gosti razočarani suđenjem,  Simm Bau vodio 2:0, pa osvojio bod

Prva liga FBiH, 29. kolo

Remi u Orašju, gosti razočarani suđenjem, Simm Bau vodio 2:0, pa osvojio bod

S. Mlaćo
Dva sjajna meča, bar kada su golovi u pitanju vidjeli smo u Orašju i Žepču.

GOŠK je poveo golom Haračića, domaći zatim preko Mikića sa 11 metara propuštaju priliku za izjednačenje. Nakon toga sudija Mujkić na kojeg su gosti imali mnogo primjedbi opet pokazuje na 11 metara, no Dedić nije bio precizan.

Jeste početkom drugog dijela kada je pogodio isti igrač za 2:1. Nisu se gosti predavali, Jusufbašić izjednačuje na 2:2. Marošević donosi novu prednost Orašju, no fenomenalni Jusufbašić pogađa 20 minuta prije kraja za 3:3.

Na kraju je i ostalo 3:3 uz velike proteste gostiju na suđenje.

U Žepču su domaći golovima Mahmutovića i Spahića za 13 imali 2:0, no Zvijezda se nije predavala.

Mahmutović je u 22. minuti imao priliku za 3:0, no nije pogodio sa 11 metara, da bi Zvijezda to kaznila sa dva brzo pogotka raspoloženog Hasukića.

Bilo je to sve zanimljivo u ovom meču i ostalo je 2:2.

HNK Orašje – NK GOŠK 3:3

HNK Orašje: Đulčič, Trifković, Dedić, Brčkalić, Mikić, Živković, Marošević, Mijoković, Prgić, Kojić, Mikić.

NK GOŠK: Lukač, Ramljak, Bošnjak, Tipurić, Čoko, Peko, Jusufbašić, Savić, Haračić, Hajdarević, Šantić.

NK Zvijezda – NK Vis Simm Bau 2:2

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Vis Simm Bau: Kragić, Hasić, Huseinspahić, Konjalić, Kalesić, Stapić, Spahić, Pandžić, Isaković, Kovač, Mahmutović.

NK Zvijezda: Aljkanović, Berbić, Čulum, Antić, Mehić, Fačić, Jolović, Behram, Đekić, Mehić, Vidović.

Zaprati NK Zvijezda, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: