Norwich donio još radosti na Anfield, ozbiljan šok na Stamford Bridgeu
Foto - EPA

Premiership donio velika iznenađenja

Leicester nije uspio da savlada Norwich u 17. kolu Premiershipa.

Lisice su na King Poweru odigrale samo 1:1 protiv jedne od najlošijih ekipa u ligi, a ovim rezultatom najzadovoljniji može biti Liverpool koji je sada deset bodova ispred Leicestera.

Pukki je u 26. minuti donio prednost Norwichu od 0:1, da bi autogolom golmana Krula Leicester izjednačio u 38. minuti.

Do kraja su domaći uzaludno napadali. Nisu uspjeli da zabiju pobjednički gol i sada je Leicester čak 10 bodova iza vodećih Redsa.

Chelsea je šokantno poražen na Stamford Bridgeu od Bournemoutha sa 0:1.

Nakon što su Plavci propustili veliki broj prilika u 84. minuti je Gosling pogodio za 0:1 i pobjedu Bournemoutha.

U ostalim utakmicama Burnley je sa 1:0 savladao Newcastle, dok je Sheffield United sa 2:0 savladao Aston Villu.

Muhamed Bešić je u domaćem timu odigrao finiš utakmice. Priliku za igru je dobio u 86. minuti.

Zaprati Liverpool, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: