Ratko Mladić skandirali su navijači Vojvodine, a onda je stigao odgovor Pazaraca: Albin Kurti

Bilo je svega na jučerašnjoj utakmici

Esmer Oštraković

U subotu su utakmicu u okviru 11. kola Superlige u Srbiji utakmicu odigrale ekipe Novog Pazara i Vojvodine. Pobjedu od 3:1 ostvarila je domaća ekipa.

Zanimljivo je da su sva četiri gola pala u drugom poluvremenu, dok je prvo poluvrijeme bilo samo kao uvertira za sva dešavanja.

Domaća ekipa stigla je do vodstva u 56. minuti utakmice kada je gol postigao Floro za veliko slavlje navijača ovog tima.

Drugi gol za Novi Pazar postigao je Karaklajić na asistenciju Čirjaka u 76. minuti utakmice, ali tu nije bio kraj golovima.

Šest minuta kasnije Vukanović postiže gol za Vojvodinu i tako vraća rezultatsku neizvjesnost, barem na tri minute.

Konačan rezultat postavljen je u 85. minuti kada je Soumah upisao asistenciju, a gol je postigao Adeshina.

Zanimljivo je bilo i na tribinama gdje su bila konstanta prepucavanja između dvije navijačke skupine.

U jednom trenutku navijači Vojvodine krenuli su da skandiraju ime Ratka Mladića, ali imali su odgovor na to navijači Novog Pazara.

"Albin Kurti", orilo se stadionom Novog Pazara.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Nakon ove utakmice Novi Pazar se nalazi na 10. mjestu na tabeli sa 13 osvojenih bodova.

Sa druge strane Vojvodina je samo jedno mjesto ispred Novog Pazara i imaju samo jedan bod više.