
Doveli Argentinca
Novi turski prvoligaš šokirao navijače najnovijim transferom: Ni manje ni više - iz Milana
Karagumruk, klub koji se od ove sezone natječe u turskoj Superligi, oduševio je navijače današnjom objavom.
Naime, čelnici Karagumruka su potvrdili i zvanično najavili dolazak Lucasa Biglije, iskusnog Argentinca koji dolazi iz Milana.
Biglia je ranije dogovorio rastanak s Milanom, no malo ko je mogao i zamisliti gdje će nastaviti karijeru.
Iskusni veznjak došao je u Tursku kao slobodan igrač i potpisao je do ljeta 2022. godine, a prethodno je osim dresa Milana nosio i dres Laziaj, Anderlechta, Argentinosa i Independienta.
🔴⚫️🤴🏼#EfsaneyeTanıkOl#KaragümrükGeldi pic.twitter.com/SO65jNIGmY
— Fatih Karagümrük SK (@karagumruk_sk) September 14, 2020
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.