Olimpik nastavio pobjedonosni niz: Milović i Pandža za nova tri boda

Sarajlije dobrom igrom do pobjede u Novom Travniku

S. Mlaćo, foto: D. Kurbegović

Sigurnu pobjedu u ovom kolu slavio je i FK Olimpik (0:2) Sarajlije su upisale tri boda u Novom Travniku protiv istoimenog domaćina.

Već u trećoj minuti Olimpik je poveo. Zeba je ubacio, a Milović pogodio mrežu domaćih.

Nakon toga gostiju nastavljaju sa incijativom, međutim mreže su mirovale u nastavku meča sve do 57. minute. Zeba je šutira, golman domaćih odbio loptu, a Pandža završio posao i riješio pitanje pobjednika.

Novi Travnik se zatim oslobodio pritiska, ali nije uspio da ugrozi gol gostiju. Ostalo je 2:0 za goste.

Prva liga FBiH, 22. kolo:

NK Novi Travnik - FK Olimpik 0:2

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

NK Novi Travnik: Jozak, Brljak, Zaimović, Turić, Petak, Hota, Opardija, Silajdžija, Velić, Lucić, Buljubašić.

FK Olimpik: Trifković, Milović, Jusić, Osmanović, Muminović, Džafić, Radovac, Beširević, Sadikovć, Zeba, Pandža.

Babo
Sve je to kupljeno do kraja tako da je suvisno ista komentarisati za ovaj "klub"