Jupiler liga

H. Zilić

U 17. kolu belgijske Jupiler lige odličan meč odigrali su Oostende i Eupen.

Domaćini su nakon preokreta slavili sa 2:1.

Eupen odlično otvara utakmicu, a golgetersku seriju nastavio je naš Smail Prevljak koji je doveo goste u vodstvo od 0:1 golom u 14. minuti. Za Prevljaka je to bio peti prvenstveni gol ove sezone, a četvrti u posljednja dva meča obzirom da je sredinom sedmice u Kupu zabio hat-trick protiv Waregema.

U finišu utakmice Oostende je igrao sjajno i uspjeli su preokrenut meč.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Prvo je Gueye pogodio za 1:1 u 74. minuti, a trijumf domaćoj ekipi donosi Batzner pogotkom u 81. minuti na asistenciju Ambrosea.