Osmanović upitan i za Slaven

Zadobio neugodnu povredu

Samir Mlaćo

Radnik je u nedjelju poražen u Hadžićima od Rudara sa visokih 4:1 i bio je to drugi poraz ovog tima u novoj sezoni.

U prvom poluvremenu domaći su pokazali više, imali par sjajnih prilika, no gosti su u nastavku sve kaznili.

U ovom susretu u redovima domaćih svakako da su se osjetili izostanci Benjamina Šehića i Dženana Osmanovića.

Osmanović je sa dva pogotka u Orašju donio prvu 'tricu' svom timu, no u tom meču zaradio i neugodnu povredu.

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Radi se o povredi mišića i veoma je upitno da li će nastupiti i u nedjeljnom duelu sa Slavenom.
Radnik će sigurno protiv gostiju iz Živinica tražiti prve domaće bodove u novoj sezoni Prve lige FBiH.

Susret se igra sa početkom u 16:30 sati.