Oztekinova bomba obilježila otvaranje 8. kola turskog šampionata

Goztepe ipak upisao poraz

Goztepe je odlično ušao u novu sezonu truske Super lige, ali je večeras poražen na gostovanju kod Kasimpase u prvom susretu 8. kola.

Kasimpasa je slavila ubjedljivu pobjedu, ali je susret obilježila golčina Yasina Oztekina, iskunog krilnog napadača Goztepea.

Poveli su domaći u 21. minuti preko Edouka, da bi isti igrač u 47. povisio na 2:0.

Igrala se 69. minuta kada je Oztekin, bivši fudbaler Dortmunda i Galatasrayja, odlučio uzeti stvari u svoje ruke i pomoći svom Goztepeu. Oztekin je uputio pravi projektil sa velike udaljenosti ka golu Kasimpase i postigao zaista fantastičan gol za 2:1.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Ipak, Goztepe nije imao snage za potpuni povratak, a Trezeguet je u 84. minuti potvrdio pobjedu Kasimpase.