Partizan nikad nije bio lošiji
(Foto: EPA)

Super liga, 27. kolo

Fudbaleri Partizana iz utakmice u utakmicu igraju katastrofalno.

Beogradski velikan danas je na svom terenu poražen od Spartaka iz Subotice sa 1:3 i na taj način je četiri utakmice zaredom bez pobjede i osvojili su samo jedan bod.

Domaći su dobro ušli u meč. Gomes je u osmoj minuti pogodio za 1:0 sa penala, ali to je bilo sve od crno-bijelih danas.

Do kraja je Spartak razbio domaće. Denković je u 18. minuti poravnao na 1:1, da bi u drugom poluvremenu Đenić i Obradović postigli golove za pobjedu Spartaka.

Partizan je i dalje treći na tabeli i za Zvezdom zaostaje čak 21 bod, a Radnički iz Niša koji je drugi, ima čak 17 bododva prednosti.

Goran Zakarić je za Partizan odigrao kompletan meč.