Sterling zabio i počeo da se raduje, a bijesni Pep Guardiola reagovao kao nikada u karijeri

Nije mogao da se suzdrži

E. Oštraković

Nakon prvog poluvremena ekipa Manchester Cityja gubi na Etihadu od Chelseaja sa 1:0, a to je nešto čemu se niko od domaćih nije nadao.

Obzirom na to da Chelsea igra jako loše, a da je Manchester City jedna od najjačih ekipa u ligi očekivala se lagana pobjeda domaćih.

Naravno, ovo bi inače bio derbi susret, ali obzirom na sve trenutne faktore, svi su očekivali laganu i sigurnu pobjedu domaće ekipe.

Bio je Manchester City dosta bolji protivnik u prvom poluvremenu, ali je Chelsea na odmor otišao sa vodstvom.

Gol je postignut u 42. minuti susreta, a strijelac je bio bivši igrač Manchester Cityja Sterling nakon asistencije Jacksona.

Istrčali su gosti sjajnu kontru, a na kraju je sve Sterling završio majstorskim driblingom, a zatim i šutem.

Kako je sve to izgledalo pogledajte OVDJE.

Ipak, ono o čemu se još više govori jeste reakcija Pepa Guardiole nakon što je njegov tim primio gol.

Bio je Guardiola jako ljut na svoje igrače, te je onako bijesan ustao i počeo da urla i nije mogao da se kontroliše.

Sigurno je da njegove igrače u svlačionici čeka žestok govor kojim će ih probati "motivisati" da naprave preokret u drugom poluvremenu.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: