Ne znam zasto se uopste pise o njemu.Neka ide tamo gdje ga kako kaze srce vuce..Bolje i to nego da otaljava posao za nasu BiH reprezentaciju.Samo ga ignorisite i to je to.U rodnom listu mu pise gdje je rodjen i to nikako ne moze promijeniti.
Izabrao je samo lovu- jer biti igrača Hr ili BiH ipak je trenutno još velika razlika u samoj vrijednosti igrača na trzištu. To je sve - kakva ljubav prema šahovnici ili bilo čemu. On da ima mogučnost sutra obući dres Njemačke, uzeo bi to prije HR ! To su ti karakteri
Ne treba nikoga moliti niti za bilo kim trčati, ako želiš da igraš a pri tome imaš kvalitet, onda bujrum. Dobro došao , a ako ti tvoje srce kaže da trebaš da igraš za zemlju koja nije tvoja domovina, naša reprezentacija će samo da ojača tvojim odlaskom. ?
Cuj nije njegova Domovina.
Pa sta je onda sa npr.Mirsadom Terzicem,on je rodjen u Priboju, a ja koliko znam Priboj je u Srbiji,kako onda BiH moze biti njegova Domovina