Je li UEFA "nagradila" žrtvu skandala na Parku prinčeva?

Odluka je već donijeta

A. Čaušević

Prekinuta utakmice Lige prvaka između PSG-a i Bašakšehira bit će odigrana danas.

UEFA je u međuvremenu odlučila da promijeni sudijsku postavu, pa će Rumuni kući, a pravdu će dijelit

Susret je prekinut u 14. minuti kada je isključen pomoćni trener turskog prvaka Pierre Webo, tom prilikom i upućene su mu rasističke uvrede.

Tokom proteklih sati UEFA je odlučila da obriše crveni karton Webu te će uredno moći da sjedi na klupi iako je sinoć isključen.

Utakmica će početi u 18:55. Igrat će se od 14. minute. Rezultat prilikom prekida bio je 0:0.