Podjela bodova u kakanjskom derbiju, Igman pao u Srebreniku

Prva liga FBiH, 13. kolo

S. Mlaćo, foto: D. Kurbegović
U komšijskom derbiju snage su danas odmjerili Mladost i Rudar iz Kaknja (1:1).

Rudar je slavio golom Kulovića 15-tak minuta prije kraja, a viđen je veoma zanimljiv meč po teškom terenu.

U prvom dijelu je bilo prilika na obje strane, no nogometaši nisu bili efikasni.

U nastavku Mladost bolje kreće, prijeti preko Grahovca, no Kulović je eurogolom zatim obradovao navijače Rudara.

Mladost se nije predavala, pa Dedić postiže nedugo zatim pogodak za izjednačenje. Na kraju je i ostalo 1:1.

U još jednom derbiju ovog kola Gradina je nadigrala lidera Igman.

Bilo je 2:0.

Domaći su pokazali više, ali tek u drugom dijelu slomili otpor Igmana. Strijelaci su bili Mustafić i Andrić.

Prva liga FBiH, 13. kolo:

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Mladost Doboj Kakanj  - FK Rudar Kakanj 1:1

OFK Gradina – FK Igman Konjic 2:0

Zaprati FK Igman Konjic, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Igman Konjic Moje Teme

Samsung
U komšijskom derbiju snage su danas odmjerili Mladost i Rudar iz Kaknja (1:1). Rudar je slavio golom Kulovića 15-tak minuta prije kraja, a viđen je veoma zanimljiv meč po teškom terenu. Pa koji ste vi nepismeni likovi to nema u pm.