Podjela bodova u okršaju braće Inzaghi, majstorija Cire Immobilea

Serija A

U duelu 12. kola Serije A između Beneventa i Lazija nije bilo pobjednika i duel je završen rezultatom 1:1.

Dobru i zanimljivu utakmicu odigrala su dva tima, a na kraju je duel Pippa Inzagija i brata Simeonea Inzaghija okončan podjelom bodova.

Ciro Immobile postigao je pogodak u stilu Zlatana Ibrahimovića u 25. minuti, ali je Schiattarella u samoj završnici prvog dijela izjednačio na 1:1.

Iako je izgledalo da nas čeka još neki gol u nastavkum rezultat se više nije promijenio, a bodom su svakako sretniji domaći.

Lazio trenutno zauzima osmo mjesto sa 18 bodova, dok je Benevento na 13. mjestu sa 12 bodova.