Pogledajte kako je Roma ostala bez pobjede: Džeko je sjajno asistirao za Kalinića, ali...
Balkanska veza je proradila, ali uzalud...

Gol je na kraju poništen

S. Pašalić

Nogometaši Rome su ponovo napravili kiks na domaćem terneu.

Rimski tim je danas odigrao samo 1:1 protiv Cagliarija iako je dominirao tokom drugog poluvremena.

Vučica je u 90. minuti ipak postigla gol kada je Nikola Kalinić na asistenciju Edina Džeke pogodio za 2:1.

Tom prilikom je došlo do sudara igrača i golmana Cagliarija, a nakon nekoliko minuta sudija je na asistenciju iz VAR sobe odlučio da poništi gol Rome.

Razlog je bio taj što je Kalinić prije nego što je došao do lopte gurnuo igrača gostiju koji se zatim sudario sa svojim golmanom.

Zaprati AS Roma, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: