Ne pamti se ništa slično na Old Traffordu: Četvrta je minuta, a svi bi najradije izašli sa stadiona

Loše je počelo i za Arsenal

Nevjerovatan početak utakmice na Old Traffordu u kojoj Manchester United kao veliki favorit dočekuje Nottingham Forest.

Crveni vragovi su u 3. kolu odlučni da ostvare drugu pobjedu, svi su očekivali da će se to lako dogoditi, ali nakon četiri minute igre na semaforu je - 0:2!

Taiwo Awoniyi je u 2. minuti matirao Andre Onanu, a novi šok samo dvije minute kasnije. Willy Boly je glavom šutirao i loptu poslao u mrežu domaćina.

Navijači Uniteda ne mogu da vjeruju šta se dešava, no svakako još uvijek ima dovoljno vremena da se napravi preokret.

A čudno je utakmica počela i na Emiratesu gdje Arsenal kao veliki favorit dočekuje Fulham. U malom londonskom derbiju prvi su do gola došli gosti. Andreas Pereira je u drugoj minuti pogodio za 0:1.

U terminu od 16 sati počeli su još mečevi Everton - Wolves i Brentford - Crystal Palace.

Definitivno uzbudljiv početak subotnjeg programa engleske Premier lige...

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme

Grepka
Ama baš svaku utakmicu ih sudije guraju evo sad crveni i penal u par minuta, fuuuuj Penalted!